درباره ما

شرکت سهند آوا الکترونیک پویا بزرگترین تولید کننده لامپهای کم مصرف الکترونیکی، بالاست الکترونیکی مخصوص لامپهای کم مصرف و ال ای دی ( LED) در ایران می­باشد که موسسین آن، اولین واحد تولیدی لامپ کم مصرف در سال ۱۳۷۴ در کشور را تاسیس نمودند.


این شرکت در طی این سالها افتخار دارد که با گذر موفقیت آمیز از مراحل دشوار تولید این محصول مطابق استانداردهای بین المللی و تلاش برای ایجاد بستر مناسب فرهنگ استفاده از لامپهای کم مصرف و ال ای دی (LED)، موفق به تولید بیش از هفتاد مدل از انواع لامپهای کم مصرف و ال ای دی (LED) با کیفیت برتر در ایران و قابل عرضه در بازارهای جهانی گردیده است و همچنین با عرضه میلیونها شعله لامپ کم مصرف با همکاری وزارت نیرو، توانیر و سازمان بهره ورداری انرژی (سابا) گام مهمی در جهت بهینه سازی مصرف انرژی در کشور برداشته است.

در راستای این تلاش ها شرکت سهندآوا الکترونیک پویا در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ نشان استاندارد از موسسه استاندار الکتریک و تحقیقات صنعتی ایران و گواهینامه ISO9001-2008  از AJA  انگلستان با اعتبار UKAS و CE (استاندارد اروپا) گردید.

هم اکنون این شرکت با همکاری مدیران موفق درصنعت لامپ و الکترونیک و به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب و با امکانات تولیدی پیشرفته، شامل خطوط مونتاژ اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، دستگاه های اندازه گیری هوشمند، آزمایشگاه های مجهز و مدرن کنترل کیفیت و  R&D با تلاش بی وقفه در راستای پیشرفت این صنعت گام برمیدارد.

با شروع صادرات لامپ های کم مصرف و ال ای دی(LED) آوا به کشورهای همسایه از سال ۱۳۸۵ فصل نوینی از شکوفایی صنعت روشنایی کشور توسط شرکت سهندآوا الکترونیک پویا آغاز گردید که نوید بخش گسترش و بالندگی روز افزون این صنعت خواهد بود.

بازگشت به بالا