باشگاه مشتریان


فرم راهکارها و پیشنهادها

شماره تماس نمایندگان فروش از چه طریقی قابل دستیابی است؟

برای ارتباط با نمایندگان فروش شرکت سهند آوا الکترونیک پویا در سراسر کشور، از طریق منوی تماس با ما، مشخصات و نام شهر خود را ارسال نمایید یا با شماره های ۸۸۶۶۳۰۷۵ و ۸۸۶۶۳۰۷۶ داخلی ۱۰۲ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را به عمل آورند.

 

شرایط اخذ نمایندگی فروش شرکت سهند آوا چیست؟

لطفا جهت ارائه درخواست نمایندگی فرم درخوست نمایندگی فروش در صفحه اصلی سایت را تکمیل نمایید.

 

مزایای محصولات ال ای دی نسبت به سایر نسل های روشنایی چیست؟

مقایسه لامپ ال ای دی و لامپ کم مصرف را از جنبه‌های مختلفی می‌توان مورد بررسی قرار داد.مهمترین مزایای لامپ ها ال ای دی شامل موارد زیر می‌شود:

۱- مصرف برق
۲- عوامل زیست محیطی و سلامتی
۳- طول عمر لامپ
۴- قیمت و هزینه‌های لامپ

لامپ های ال ای دی با بهره نوری بالا ، حدود ۱۰۰ و روشنایی بیشتر ، مصرف و توان کمتری نسبت به سایر منایع روشنایی را بدنبال دارد.
لامپ های ال ای دی بدون جیوه عاری از تابش فرابنفش هستند ، لذا این لامپ ها خطرات زیست محیطی بمراتب کمتری نسبت به لامپ های کم مصرف دارند.
طول عمر بالای لامپ های ال ای دی و عدم تاثیرپذیری کلید زنی بر طول عمر لامپ، در کنار مصرف توان پایین آن ، محصول را منبعی مقرون بصرفه جهت استفاده گسترده و جایگزینی لامپهای کم مصرف و رشته ای نموده است.انواع محصولات ال ای دی براحتی با منابع قدیمی روشنایی مانند کم مصرف و رشته ای و حتی لامپ های مهتابی قابل جایگزین میباشد.

پیشنهاد می‌کنیم هم اکنون با خرید لامپ ال ای دی ، هزینه های برق مصرفی خود را نصف کنید.

برای فضاهای مختلف چه رنگ نوری مناسب‌تر است؟

دمای رنگ که بر حسب کلوین بیان می‌شود به طور عموم در سه نوع رنگ نور آفتابی  در بازار محصولات روشنایی وجود دارد. علاوه بر سلیقه مصرف‌کننده که در کشورمان متفاوت است و رنگ نورهای متفاوت در مناطق جغرافیایی مختلف مورد استقبال می‌باشد.

 

بازگشت به بالا